Комбікорм для поросят від 2 до 15 кг «ПРЕДСТАРТ 100%» Ankores (25 кг)
Є в наявності
1345 грн.
• Готовий гранульований корм для швидкого зростання, міцного імунітету і здоров’я поросят з 3 дня життя і до 15 кг
Опис
Опис
Предстартер для поросят: здоровий старт – гарантований фініш
Комбікорм для поросят “ПРЕДСТАРТ” – це спеціально розроблений корм для поросят з 3 дня і по досягненню маси тіла 15 кг. Саме цей період є найбільш важливим в розвитку поросят, адже в цей а, який має кілька важливих функцій:
• Стимуляція росту: “Предстарт 100%” допомагає активному набору ваги та розвитку м’язів у поросят.
• Підтримка імунної системи: Вітаміни та мінерали, які містяться в кормі, сприяють зміцненню імунітету.
• Легка перетравлюваність: Оптимальний склад сприяє легкому засвоєнню корму та легкому переходу на рослинний корм.
Саме

Купуючи готовий корм «ПРЕДСТАРТ 100%» в «АНКОРЕС» ви отримаєте:
• Найвищі середньодобові прирости – від 300 грам/голову в день як результат високої засвоюваності і рівня поїдання «Предстарт 100%»
• Готовність до раннього відлучення без стресів – швидка адаптація до альтернативного сухого корму – оптимальна гранула «Предстарт 100%» з ароматом та смаком молока.
• Максимальне збереження поголів’я – зменшення падежу до 0 – відмінне здоров’я та збереженість поросят.
• Міцний імунітет за рахунок вмісту у «Предстарт 100%» пребіотиків, оптимальної кількості вітамінів, мінералів.
У складі “Предстарт 100%” є всі необхідні елементи для здорового росту ваших поросят.


УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити “Предстарт 100%” можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Комбікорм |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Гранула |
| Фасування | 25 кг |
| Період годівлі | З 3 по 45 день |
| Жива вага | 2 – 15 кг |
| Потреба на одну голову за період | 7 кг |
| Середньодобові прирости | 310 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Володимир Яценко –
Беру вже третій раз, поросята гарно їдять, немає діарей, гранула гарно пахне. Поросята гарно ростуть.
Надія Вільничук –
Купували цей корм но пробу і якістю залишилися цілком задоволені, планую ще замовити Гровер)