Премікс для молодняка ВРХ від 6 місяців «ГРОВЕР Т-1» Ankores (25кг)
Є в наявності
1730 грн.
• Премікс «ГРОВЕР Т-1» для молодняка ВРХ від 6 місяців або від 200 кг маси тіла. Забезпечує впевнений розвиток та швидкий ріст телят завдяки високоякісним компонентам корму.
Опис
Опис
Купити премікс для телят
Премікс «ГРОВЕР Т-1» – мінерально-вітамінна добавка призначена для приготування комбікорму для молодняку ВРХ від 6-місячного віку або ж від 200 кг маси тіла.

Гроверний період, або період відгодівлі, є важливим етапом у вирощуванні великої рогатої худоби (ВРХ). Цей період характеризується інтенсивним набором маси тіла та підготовкою тварин до забою.
Переваги використання преміксу «ГРОВЕР Т-1»:
• Реалізація генетичного потенціалу телят:
гарантовано якісні компоненти корму
• Розвиток скелету та приріст м’язової тканини,
що дозволяє скоротити період фізіологічного дозрівання та пришвидшити осіменіння або відгодівлю.
• Максимальна збереженість поголів’я:
підтримка гуморального та клітинного імунітету
• Профілактика м’язової дистрофії та біло м’язової хвороби:
оптимальна концентрація мінералів різного ступеня доступності
• Високе засвоєння та рівень поїдання:
легкоперетравний білок у комплексі з мінералами та вітамінами
• Стабільно високі темпи росту:
оптимальна концентрація вітамінів Е та Д

Дозування: 150 г/гол в день згодовувати у суміші з фуражем чи в складі кормосуміші.

Купуйте премікс «ГРОВЕР Т-1» від українського виробника «Анкорес» і переконайтеся в його ефективності самі!
Замовляйте зараз премікс «ГРОВЕР Т-1» по цінам від виробника і забезпечте своїм телятам найкращі умови для росту та розвитку.
УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Придбати премікс «ГРОВЕР Т-1» для молодняка ВРХ від 6 місяців можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Фасування | 25 кг |
| Потреба на одну голову за період | 150 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Reviews
There are no reviews yet.