Премікс для поросят «Старт 4%» Ankores для свиней від 12 до 30 кг (25кг)
Є в наявності
2750 грн.
- Премікс для легкого приготування готового комбікорму в стартовий період.
- Забезпечує міцний імунітет, збалансовану годівлю,швидкий та здоровий ріст та розвиток поросят від 12 до 30 кг за 35 днів.
Опис
Опис
Швидкий старт – гарантований результат на фініші
«Старт 4%» від «Анкорес» – це ефективна, професійна мінерально-вітамінна добавка для легкого приготування готового комбікорму. Премікс для стабільного розвитку та росту поросят на старті віком від 43 до 78 днів та живою масою від 12 до 30 кг.

Купуйте премікс для поросят «Старт 4%» і ваші свині будуть мати збалансований поживний корм, збагачений усіма необхідними вітамінами, мікро- та макроелементами. Стартовий період у свиней є важливим етапом, коли молодняк готується до подальшого росту та розвитку.

Купуючи Премікс «Старт 4%» від «Анкорес» ви отримаєте:
• Прискорений ріст.
Стабільно високі середньодобові прирости від 530 грам/голову в день як результат високої засвоюваності та рівня поїдання корму.
• Економічність продукту.
Нічого зайвого, лише потрібні натуральні складники для впевненого росут без перешкод.
• Насичення корму вітамінами тамінералами.
Премікс «Старт 4%» забезпечує збалансоване харчування, сприяючи здоровому росту та розвитку.
• Високий рівень збереженості поголів’я.
Премікс «Старт 4%» – якісна та безпечна добавка, виготовлений згідно європейських стандартів.
• Впевненість у результаті.
Оптимізує обмін речовин та знижує витрати кормів, враховуючи потреби тварин в стартовий період.
• Покращення імунітету.
Премікс сприяє зміцненню імунної системи.
• Розвиток корисної мікрофлори.
Завдяки вмісту молочного цукру та пробіотиків.
• Оптимальний розвиток кісток і м’язів.
Завдяки правильному співвідношенню кальцію та фосфору.

Основні складові премікса “Старт 4%”:
Наповнювач, вітамінний комплекс, мінеральний комплекс, клітини дріжджових культур, амінокислоти, сіль, монокальційфосфат, вапняк, антиоксидант, смако-ароматична композиція, ензимний комплекс з фітазою.

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити премікс «Cтарт 4%» для лактуючих свиноматок можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Фасування | 10 кг, 25 кг |
| Жива вага | 12 – 30 кг |
| Потреба на одну голову за період | 1,5 кг |
| Середньодобові прирости | 530 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Максим Шепіда –
Беру премікс Старт вже не перший раз. Якісний і ефективний, поросята дуже добре їдять корм, не проносять, гарно ростуть. Сам премікс гарно пахне, змішував по рецепту. Рекомендую цей премікс всім, хто шукає якісний премікс.