Премікс «Старт 5%» Ankores для свиней від 12 до 30 кг (25кг)
Є в наявності
2455 грн.
- Премікс для легкого приготування готового комбікорму в стартовий період.
- Забезпечує збалансоване харчування, сприяючи здоровому росту та розвитку поросят від 12 до 30 кг за 35 днів.
Опис
Опис
Швидкий старт – гарантований результат на фініші
«Старт 5%» від «Анкорес» – це ефективна, професійна мінерально-вітамінна добавка для легкого приготування готового комбікорму. Премікс для стабільного розвитку та росту поросят на старті віком від 43 до 78 днів та живою масою від 12 до 30 кг.

Купуйте «Старт 5%» і ваші свині будуть мати збалансований поживний корм, збагачений усіма необхідними вітамінами, мікро- та макроелементами.
Стартовий період у свиней є важливим етапом, коли молодняк готується до подальшого росту та розвитку.

Купуючи Премікс «Старт 5%» від «Анкоерс» ви отримаєте:
• Прискорений ріст.
Стабільно високі середньодобові прирости від 530 грам/голову в день як результат високої засвоюваності та рівня поїдання корму.
• Економічність продукту
– нічого зайвого, лише потрібні натуральні складники для впевненого росут без перешкод
• Насичення корму вітамінами тамінералами.
Премікс «Старт 5%» забезпечує збалансоване харчування, сприяючи здоровому росту та розвитку.
• Високий рівень збереженості поголів’я.
Премікс «Старт 5%» – якісна та безпечна добавка, виготовлений згідно європейських стандартів.
• Впевненість у результаті.
Оптимізує обмін речовин та знижує витрати кормів, враховуючи потреби тварин в стартовий період.
• Покращення імунітету.
Премікс сприяє зміцненню імунної системи.
• Розвиток корисної мікрофлори
завдяки вмісту молочного цукру та пробіотиків.
• Оптимальний розвиток кісток і м’язів
завдяки правильному співвідношенню кальцію та фосфору.


УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити Премікс «Лакта СМЛ 4%» для лактуючих свиноматок можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Фасування | 10 кг, 25 кг |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Період годівлі | З 43 по 78 день |
| Жива вага | 12 – 30 кг |
| Потреба на одну голову за період | 1,9 кг |
| Середньодобові прирости | 530 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Інна Миколаївна –
До цього брала тільки комбікорм в гранулі Предстарт у Анкорес. А це взяла по знижкам премікс Старт для молодняка. Премікс дійсно якісний, збалансований склад. Змішувала по рецепту, то поросята їли, що аж за вухами тріщало. По приростам в середньому виходило півкіла. Рекомендую.