Замінник цільного молока (ЗЦМ) для поросят з 3 дня «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» (25 кг)
Є в наявності
6690 грн.
• «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» – це якісний голландський замінник молока на молочному білку для забезпечення оптимального росту та здоров’я ваших поросят з перших днів життя.
Опис
Опис
Замінник цільного молока (ЗЦМ) для поросят
від провідного голландського виробника
KLAREMELK «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» – це ефективний, безпечний і економічно вигідний спосіб забезпечити здоровий ріст і розвиток ваших поросят.

Чому варто обрати ЗЦМ «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN»:
1. Підходить для годівлі з 3 дня життя.
2. Складається із 100% молочного білка
3. Містить комплекс пробіотиків, який допомагає формувати бар’єр від патогенних мікроорганізмів .
4. Вміст Лактози— 47,5% , вміст Лізину 1,9% + комплекс незамінних амінокислот
Використовувати ЗЦМ «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» доцільно в таких випадках:
1. Якщо недостатня кількість молока у свиноматки: якщо свиноматка не виробляє достатньо молока для всіх поросят, ЗЦМ допоможе забезпечити їх необхідними поживними речовинами.
2. Якщо велика кількість поросят у свиноматки: у випадках, коли в одному гнізді більше 14 поросят, ЗЦМ може бути використаний для додаткового годування.
3. Відсутність свиноматки: якщо свиноматка загинула або не може годувати поросят, ЗЦМ стане основним джерелом харчування.
4. Щоб плавно підготувати поросят до відлучення: ЗЦМ може використовуватися для поступового привчання поросят до твердого корму, що допомагає уникнути стресу під час відлучення.
5. Профілактика та лікування захворювань: ЗЦМ може містити додаткові вітаміни та мінерали, які допомагають зміцнити імунітет поросят і запобігти захворюванням.
6. Якщо поросят у свиноматки більше ніж сосків: ЗЦМ суттєво знизить навантаження на свиноматку.

Купити замінник цільного молока «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» від голландського виробника можна в інтернет-магазині «Анкорес».
При використанні ЗЦМ «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» можна досягти наступних результатів:
- Вища маса поросят при відлучені від 0,3 кг
- Більша збереженість поросят/відлучених поросят
- Скорочення періоду відгодівлі (5-10 днів)
- Дозволяє раніше відлучати поросят (22-23 днів)
- Збереженість здоров’я свиноматки
- Збільшення ваги гнізда (від 3-4 кг)
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ГОДІВЛІ ЗАМІННИКОМ ЦІЛЬНОГО МОЛОКА
Схема випоювання поросятам ЗЦМ залежить від умов годівлі.
Для підсисних поросят концентрація рідини має бути меншою, як і загальна кількість суміші, бо основною їхньою їжею є молозиво й молоко свиноматки.Для маленьких поросят на штучному згодовуванні поживну суміш роблять більш концентрованою і дають частіше.
Сухе молоко розводять чистою питною водою температурою не вище за +45 °С: додають замінник молока у воду й ретельно перемішують до повного розчинення, доливають воду до потрібної концентрації і знову перемішують. Охолоджену до +38-42°С суміш згодовують поросятам.
Дозування: 150 грам на 1 літр води.
Після годівлі потрібно добре вимити посуд, а раз на кілька днів – дезінфікувати.

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити замінник цільного молока «MAXILAC PIGLET 100% DAIRY PROTEIN» для поросят можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
- Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
- Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
- Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Замінник цільного молока |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Порошок світлого кольору |
| Фасування | 25 кг |
| Період годівлі | З 3 по 84 день |
| Дозування | 125-150 грам на 1 літр води |
| Потреба на одну голову за період | 3 кг |
| Температура води для розведення | 45 оС |
| Температура розведеного ЗЦМ для випоювання | 38-42 оС |
| Термін зберігання | 12 місяців |
| Країна виробник | Голландія, компанія «KLАREMELK» |

Reviews
There are no reviews yet.