Премікс для свиней від 30 до 65 кг «Гровер 5%» Ankores (25кг)
Є в наявності
1895 грн.
• Премікс «Гровер 5%» забезпечить стабільно високі середньодобові прирости від 790 грам, здоровий ріст і розвиток м’язів свиней в гроверний період (від 30 до 65 кг) за 44 дні.
Опис
Опис
Ефективна годівля без переплат
Премікс «Гровер 5%» від «Анкорес» – це ефективна, мінерально-вітамінна добавка для легкого приготування готового комбікорму. Премікс забезпечує оптимальний ріст і розвиток свиней у гроверний період, гарантуючи максимальну продуктивність та здоров’я.

Купити премікс «Гровер 5%» від українського виробника «Анкорес» можна в нашому інтернет-магазині.
Гроверний період у свиней є дуже важливим етапом у їхньому розвитку, адже в цей період свині активно ростуть і набирають вагу, що має вирішальне значення для їхнього здоров’я та продуктивності.

Переваги використання преміксу «Гровер 5%» від «Анкорес»:
• Стабільно високі середньодобові прирости:
790 гр/день – результат високої засвоюваності і рівня поїдання
• Оптимальний баланс поживних речовин:
премікс містить необхідні вітаміни, мінерали, амінокислоти та інші поживні речовини, що сприяють швидкому росту та розвитку свиней.
• Покращення засвоєння корму:
завдяки наявності речовин, що підкислюють, премікс допомагає покращити засвоєння поживних речовин та захищає кишечник від патогенної мікрофлори.
• Покращення кормової ефективності:
знижує витрати на корм завдяки кращому засвоєнню поживних речовин за рахунок вмісту мультиензимного комлексу.
• Зниження витрат на підтримку здоров’я:
підтримка антиоксидантної функції печінки через баланс жиро– таводорозчинних вітамінів природної L- форми.

Купуйте премікс “Гровер 5%” від українського виробника “Анкорес” і переконайтеся в його ефективності самі!
Замовляйте зараз премікс «Гровер 5%» по цінам від виробника і забезпечте своїм свиням найкращі умови для росту та розвитку.

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити “Гровер 5%” для свиней можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Фасування | 10 кг, 25 кг |
| Період годівлі | З 79 по 123 день |
| Жива вага | 30 – 65 кг |
| Потреба на одну голову за період | 4,6 кг |
| Середньодобові прирости | 790 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Руслан –
Брав по знижці, був акційний товар. Думав, що знижка із-за терміну придатності, але все ок, свіжий. Трохи концентрований запах, але свині їдять добре.