Адсорбент мікотоксинів для свиней, птиці, ВРХ «Бетасорб» Ankores (10кг)
Є в наявності
3385 грн.
• Адсорбент мікотоксинів «Бетасорб» вбирає токсини різного походження впродовж 30 хвилин. На 97% складається з деревного активованого вугілля, тому абсолютно безпечний для свиней, ВРХ та птиці.
Опис
Опис
БЕТАСОРБ – доведена дія
«БЕТАСОРБ» – органічний адсорбент на основі деревного активованого вугілля призначений для максимально ефективної сорбції токсинів різного погодження в період годівлі свиней, птиці, ВРХ в найбільш критичніші періоди.

«Бетсорб» є абсолютно безпечним, не має протипоказань. Його застосовують для профілактики та лікування гострих та хронічних міко-, бактеріо- та фітотоксікозів, що супроводжуються діареєю (особливо у молодняку), у комплексній терапії лікування цирозу печінки, нирково-печінкової недостатності, геморагічного синдрому, імунодепресії, порушення функцій сперматогенез, зміни у тканинах репродуктивних органів, часті аборти тощо.
Адсорбент «Бетасорб» рекомендується застосовувати перед плановою вакцинацією та дегельмінтизацією, у період відгодівлі тварин кормами, які можуть бути забруднені мікотоксинами, токсинами бактерій або фітотоксинами, а також у приміщеннях з недостатньою вентиляцією.

Купити адсорбент «Бетасорб» від українського виробника «Анкорес» можна в нашому інтернет-магазині.
Дія «Бетасорб» доведена як науковими дослідженнями, так і практично на господарствах:
1. Прирости підвищуються до 16% – як результат ефективної боротьби і з мікотоксинами, бактеріями і грибами в кормі. «Бетасорб» вбирає токсини впродовж 30 хвилин.
2. Збереженість поголів’я у критичні періоди життя (підсисний, відлучення, вагітність). За рахунок високої сорбуючої поверхні «Бетасорб» проявляє відмінні антитоксичні характеристики.
3. Запобігає набряковій хвороби у підсисних та відлучених поросят.
4. Виводить токсини у супоросних свиноматок, зменшуючи кількість абортів.
5. Дієвий спосіб боротьби зі стресом під час транспортування, переміщення, групування свиней, а також в період спеки.
Застосування адсорбента «Бетасорб» для свиней забезпечує:
• 100% сорбцію токсинів (афлатоксину В1, Т-2 токсину, зеараленону, деоксініваленолу та інших органічних токсинів мікробів та цвілій);
• сорбція відбувається у перші 30 хв без зворотної десорбції, попереджаючи всмокту-вання розчинених токсинів у кров
• сорбцію токсинів різного походження – бактеріальні (сальмонела, ешеріхія, клостри-дія), ендотоксини (токсини хворобливих станів), токсини неперетравного корму;
• боротьбу з проносами поросят першого місяця життя;
• боротьбу з проносами поросят після відлучення, групування, зміни корму;
• боротьбу з проявами синдрому сумарного токсикозу у свиноматок;
• підвищення % запліднювальності у свиноматок на рівні 15-25%;
Адорбент Бетасорб має найбільший об’єм сорбції серед усіх відомих адсорбентів. 1г адсорбенту може вміщати 66 млг токсину Т-2, сорбенти на основі діоксиду кремнію і стінків дріжджів менше 22 млг.
Замовляйте зараз адсорбент «Бетасорб» по ціні від виробника і забезпечте своїм тваринам найкращі умови для росту та розвитку.
УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити адсобент «Бетсорб» для свиней, птиці, ВРХ можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 10 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Адсорбент мікотоксинів |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Зерна чорна кольору без запаху та смаку |
| Фасування | 10 кг, 250 грам |
| Період годівлі | В усі періоди будь-яких видів тварин |
| Дозування | 0,25 – 1 кг в залежності від рівня токсичності корму |
| Термін зберігання | 12 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Reviews
There are no reviews yet.