Комбікорм «ПРЕДСТАРТ Т-О» для телят з 3 по 90 день Ankores (25кг)
Є в наявності
820 грн.
• Комбікорм “Предстарт Т-0” призначений для правильного розвитку та впевненого вирощування телят з народження до 3-місячного віку. Забезпечує максимальне збереження поголів’я, стійкість до пневмоній та діарей з першого місяця життя, середньодобові прирости від 900 грам.
Опис
Опис
Комбікорм “ПРЕДСТАРТ Т-O” – ідеальний старт для ваших телят!
Комбікорм “ПРЕДСТАРТ Т-0” у вигляді гранули від компанії “Анкорес-Україна” призначений для правильного розвитку та впевненого вирощування телят з народження до 3-місячного віку або до досягнення 120 кг маси тіла.

Згодовуючи «ПРЕДСТАРТ Т-О» телятам з 3 дня, ви забезпечуєте умови для швидкого фізіологічного розвитку сосочків слизової рубця, що скорочує період використання дорогих молочних кормів та забезпечує легкий перехід на рослинний корм.

Комбікорм «ПРЕДСТАРТ Т-О» для телят починають згодовувати після випоювання молозива, додатково до молочних кормів, починаючи з третьої доби від народження теляти. Кожного дня «ПРЕДСТАРТ Т-О» потрібно давати свіжим та досхочу, починаючи з невеликих порцій.
Потреба «Предстарт Т-О» на 1 теля за 3 місяці: 70 кг

Цей високоякісний продукт забезпечує максимальне збереження поголів’я, стійкість до пневмоній та діарей з першого місяця життя, а також середньодобові прирости від 900 грам.
Використовуючи «ПРЕДСТАРТ Т-О» ви отримаєте:
• Максимальне збереження поголів’я:
Стійкість до пневмоній та діарей зпершого місяця життя.
• Високу засвоюваність:
Легкоперетравний білок у комплексі з балансованими мінералами та вітамінами.
• Швидкий розвиток передшлунків:
Збалансовані поживні речовини у формі гранул оптимального розміру.
• Стабільно високі темпи зростання:
Оптимальна концентрація мінералів різного ступеня доступності забезпечить середньодобові прирости від 900 грам.
• Гарантовану якість:
Суворе дотримання правил виробництва.
• Економія на кормах, а не на здоров’ї тварин:
Скорочення періоду годування дорогими молочними продуктами.

Комбікорм «ПРЕДСТАРТ Т-О» забезпечує організм тварини оптимальною концентрацією фосфору, від якого залежить рівень всмоктування кальцію та магнію, що попереджає розвиток рахіту. Для забезпечення оптимальної концентрації кальцію в крові, органах та кістках комбікорм «ПРЕДСТАРт Т-О» містить важкодоступний кальцій, який оптимально засвоюється в кишечнику.
УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити комбікорм «ПРЕДСТАРТ Т-О» для телят з 3 по 90 день можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Комбікорм у вигляді гранули |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Гранула |
| Фасування | 25 кг |
| Період годівлі | З 3 по 90 день |
| Жива вага | 50-120 кг |
| Потреба на одну голову за період | 70 кг |
| Середньодобові прирости | від 900 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Reviews
There are no reviews yet.