Премікс «Фінішер 3%» для свиней від 65 до 110 кг Ankores (10 кг)
Є в наявності
860 грн.
• Премікс «Фінішер 3%» забезпечить високі середньодобові прирости 1000 грам, здоровий ріст і розвиток м’язів свиней у фінішний період відгодівлі (від 65 до 110 кг) за 45 днів.
Опис
Опис
Ефективна годівля без переплат
Премікс «Фінішер 3%» від «Анкорес» – це ефективна, мінерально-вітамінна добавка для легкого приготування збалансованого готового комбікорму.
Премікс забезпечує оптимальний ріст і розвиток свиней у фінішний період відгодівлі, гарантуючи їх максимальну продуктивність та здоров’я. Дозволяє отримати високоякісне м’ясо з відмінними смаковими характеристиками.

Купити премікс «Фінішер 3%» від українського виробника «Анкорес» можна в нашому інтернет-магазині.
Фінішний період відгодівлі свиней є дуже важливим етапом у свинарстві, оскільки саме в цей час формується кінцева якість м’яса та сала. Ось кілька ключових особливостей та важливих аспектів цього періоду
Переваги використання преміксу «Фінішер 3%» від «Анкорес»:
• Підвищення темпів росту та накопичення м’язової маси:
стабільно високі середньодобові прирости 1000 грам – результат високої засвоюваності і рівня поїдання
• Оптимальний баланс поживних речовин:
премікс містить необхідні вітаміни, мінерали, амінокислоти та інші поживні речовини, що сприяють швидкому росту та розвитку свиней.
• Покращення засвоєння корму:
завдяки наявності речовин, що підкислюють, премікс допомагає покращити засвоєння поживних речовин та захищає кишечник від патогенної мікрофлори.
• Покращення кормової ефективності:
знижує витрати на корм завдяки кращому засвоєнню поживних речовин за рахунок вмісту мультиензимного комлексу.
• Зниження витрат на підтримку здоров’я:
підтримка антиоксидантної функції печінки через баланс жиро– таводорозчинних вітамінів природної L- форми.
• Покращення якості м’яса:
використання преміксу допомагає досягти високої харчової цінності м’ясної сировини та правильного дозрівання м’яса.

Купуйте премікс “Фінішер 3%” від українського виробника “Анкорес” і переконайтеся в його ефективності самі!
Замовляйте зараз премікс «Фінішер 3%» по ціні від виробника і забезпечте своїм свиням найкращі умови для росту та розвитку.


УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити премікс «Фінішер 3%» для свиней 65-110 кг можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 10 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Фасування | 10 кг, 25 кг |
| Період годівлі | З 124 по 169 день |
| Жива вага | 65-110 кг |
| Потреба на одну голову за період | 4 кг |
| Середньодобові прирости | 1000 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
Олег Володимирович –
Взяв на пробу 10 кг премікса, хотів подивитись на результати і на якість м’яса. Сам премікс добре пахне, поросята гарно їли і при цьому гній не смердів, як бувало інколи на інших добавках. Поросята виросли гарно, прирости в день були 900 грам. М’ясо було ніжне, приємного запаху та рівномірної текстури. Різали поросят і для себе і на продаж. То люди теж хвалили.