Премікс для свиней від 30 до 65 кг «Гровер 3%» Ankores (10кг)
Є в наявності
875 грн.
• Премікс «Гровер 3%» забезпечить стабільно високі середньодобові прирости від 790 грам, здоровий ріст і розвиток м’язів свиней в гроверний період (від 30 до 65 кг) за 44 дні.
Опис
Опис
Ефективна годівля без переплат
Премікс «Гровер 3%» від «Анкорес» – це ефективна, мінерально-вітамінна добавка для легкого приготування готового комбікорму. Премікс забезпечує оптимальний ріст і розвиток свиней у гроверний період, гарантуючи максимальну продуктивність та здоров’я.

Купити премікс «Гровер 3%» від українського виробника «Анкорес» можна в нашому інтернет-магазині.
Гроверний період у свиней є дуже важливим етапом у їхньому розвитку, адже в цей період свині активно ростуть і набирають вагу, що має вирішальне значення для їхнього здоров’я та продуктивності.
Переваги використання преміксу «Гровер 3%» від «Анкорес»:
• Стабільно високі середньодобові прирости:
790 гр/день – результат високої засвоюваності і рівня поїдання
• Оптимальний баланс поживних речовин:
премікс містить необхідні вітаміни, мінерали, амінокислоти та інші поживні речовини, що сприяють швидкому росту та розвитку свиней.
• Покращення засвоєння корму:
завдяки наявності речовин, що підкислюють, премікс допомагає покращити засвоєння поживних речовин та захищає кишечник від патогенної мікрофлори.
• Покращення кормової ефективності:
знижує витрати на корм завдяки кращому засвоєнню поживних речовин за рахунок вмісту мультиензимного комлексу.
• Зниження витрат на підтримку здоров’я:
підтримка антиоксидантної функції печінки через баланс жиро– таводорозчинних вітамінів природної L- форми.
Замовляйте зараз премікс «Гровер 3%» по цінам від виробника і забезпечте своїм свиням найкращі умови для росту та розвитку.

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Купити премікс «Гровер 3%» для свиней 30-65 кг можна в нашому інтернет-магазині. Відправляємо товар протягом 1 доби з моменту замовлення. Оплатити можна при отриманні або карткою на сайті.
• Доставка Новою Поштою за тарифами перевізника
• Можливість безкоштовної доставки при замовленні від 500 кг
• Ціни від виробника, сертифікована якість.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
| Вага | 10 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 25 × 55 см |
| Тип продукту | Премікс |
| Клас | Професійна лінійка |
| Форма випуску | Розсипна суміш |
| Фасування | 10 кг |
| Період годівлі | З 79 по 123 день |
| Жива вага | 30 – 65 кг |
| Потреба на одну голову за період | 2,8 кг |
| Середньодобові прирости | 790 грам |
| Термін зберігання | 6 місяців |
| Країна виробник | Україна |
Валентин –
Добре проконсультували, швидко відправили, через день вже премікс був у мене. Попробував мішок 10 кг і потім взяв ще 25 кг, бо так дешевше. Корм з преміксом свині добре їли, набрали 32 кг за 44 дні. Мабуть якби не жара, то результати були би ще ліпші. Жодних проблем не було. Тому нічого не можу сказати, премікс якісний.